MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ TEMİZLİK SERVİSİ

Temizlik Personeli Temini

Gelişen iş dünyasında pek çok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de kurumlara temizlik firmalarından personel sağlamanın faydaları, her geçen gün daha da kanıtlanıyor.

Manisa Ece Temizlik, tüm ölçeklerdeki otellerden, okullardan, şirketlerden hastanelere, bankalara kadar geniş bir yelpazede, temizlik öncesinde, sırasında ve sonrasında büyük bir titizlikle çalışır.

Hizmetten önce sizin talep ve ihtiyaçlarınızı dinleyen ve sözleşme şartlarını buna göre belirleyen Manisa Ece Temizlik, hizmetin gerçekleşmesi için gereken ortamı hazırlar.

Resmi aşamalardan hemen sonra kurumunuzun fiziksel şartlarına göre gereken donanımı, malzemeyi ve personeli temin eder. Standart bir temizlik yerine çalıştığı yerin özel şartlarını gözeterek hizmet sunar.

Bu itinaya son derece önem veren Manisa Ece Temizlik, ne kadar tecrübeli ve uzman olsa da kadrosuna, kurumunuzun şartlarını anlatan özel bir kısa eğitim verir.

Temizlik öncesi anlaşılan şartlar ne olursa olsun Manisa Ece Temizlik, kurumunuzla kurduğu ilişkiyi kesmez ve ihtiyacınız olan her zaman ve periyotta sizinle çalışmak için hazır bekler.

Peki kurumunuzda temizlik personeli çalıştırmak neden bu kadar önemli?

Her şeyden önce sabit bir temizlik kadrosu kurmak için personel arama, eleme ve çalıştırma gibi süreçler söz konusu olur. Bu süreçlerin her biri zaman, zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir.

Aldığınız personelin sosyal güvencesi, vergisi, tazminatları ve maaşları gibi resmi yükümlülükleri de bu süreçlerin önemli bir noktasıdır.

İşte bu ve benzeri tüm yükümlülük ve zahmetler nedeniyle Manisa Ece Temizlik‘in personeliyle çalışmak hem size zamandan ve maliyetten kazandırır hem de yıllanmış güvencesi ve kalitesiyle Manisa Ece Temizlik’in hizmetinden faydalanmanızı sağlar.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Ece GrupTemizlik

Vizyonumuz; Manisanın temizlik sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği temizlik şirketi olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır. Müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir temizlik şirketi olmaktır. Neden Biz ? YüzdeYüz Temizlik Hizmetlerini seçmek için çok fazla sebebiniz var. Birinci sınıf müşteri memnuniyeti ve tatmin odaklı çalıştığımız için. Biz,sizin ihtiyaç ve beklentilerinizi anlıyoruz, Kalite ve Hijyen konusunda ödün vermediğimiz için, Uzun Yıllardır Temizlik sektöründe olduğumuz için, Çünkü Biz Profesyoneliz, Dürüstlüğümüzle ve Saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmak istediğimiz için... Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Ece grup Temizlik Şirketleri

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO TEMİZLİK ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0236 250 00 24 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA ECE TEMİZLİK © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0236 250 00 24
1.anafartalar mah. 1614 sok 5/2 ŞEHZEDELER / MANİSA
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95