MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ TEMİZLİK SERVİSİ

Endüstriyel Temizlik

Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha aktif bir halde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır.

Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha aktif bir halde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır.

Temizlik sırasında temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak temizlik yapılacak bölgenin dezenfekte işlemi gerçekleşmektedir. Tam otomatik sistemli makinalar aracılığıyla gerçekleşen temizlik ile çıkarılması zor kir ve lekeler uygulanan temizlik yöntemleriyle ortadan kalkmaktadır. Ayrıca endüstriyel temizlik uygulaması iki aşamalı olarak gerçekleşmektedir. Bunlar, mekanik ve kimyasal temizliktir. Mekanik temizlik uygulamasında genellikle kullanılan ekipmanlar çekiç, su püskürtmeli makine, kürek, pinçe, gibi el aletleri yoğunlukta olurken kimyasal temizlikte ise çözücü özelliğe sahip kimyasallar aracılığı ile temizlik işlemi gerçekleşmektedir.

Peki, endüstriyel temizlik hangi alanlarda gereklidir?

Fabrikalarda üretimi gerçekleşen ürünlerin neticesinde atılan atıklar,

Depolama sistemlerinde meydana gelen korozyon ve birikintilerde

Enerji tesisleri üretim safhası gerçekleşirken meydana gelen birikinti ve kirlilik oluşumları sırasında endüstriyel temizlik uygulamasına ihtiyaç oldukça fazladır.

Endüstriyel temizliğin temizlik aşaması nasıl gerçekleşmektedir?

Zeminlerde zaman içerisinde meydana gelen kir ve kalıntılar en iyi şekilde hijyen kurallarına uyularak dezenfekte edilmektedir. Her türlü makine sistemlerine zarar verecek şekilde temizlik uygulanmamaktadır. Ayrıca malzemelerin yapısına zarar verecek bir biçimde temizlik uygulamasına başvurulmadan temizlikler titizlik ile gerçekleşmektedir. Fabrika, sanayi, atölye ve birçok endüstriyel alanlarda yapılan endüstriyel temizlik, malzemelere zarar vermeden gerçekleşmektedir. 

Endüstriyel temizliğin en önemli faydası sektörde iş verimliliklerinin daha da artmasında kolaylık sağladığını söylemek mümkündür. Yeterli alt yapılar sağlanarak alanında uzmanlaşmış kişiler aracılığı ile temizlik işlemleri kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Endüstriyel alanlarda hizmet veren pek çok sektör dezenfeksiyon uygulamasına oldukça önem vererek artık endüstriyel temizliğe başvurmaktadır. 

Bu sayede zamanla kirlenen ve birçok mikrobiyolojik kirlerin üremesine neden olan risklerden arınarak işletmenizi hijyen kuralları çerçevesinde yürütmenizi kolay yoldan sağlayabilirsiniz. Belirli aralıkla ile endüstriyel temizliğe başvurmak maliyet açısından ve hijyeniklik açıdan yapılması gereken en akılcı bir yol olduğunu söyleyebiliriz.

Fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla eksiksiz ve hijyenik olarak temizliğini gerçekleştiriyoruz. Kullanılacak ekipman ve konusunda uzman ekip MANİSA ECE TEMİZLİĞİN Manisa Temizlik Firmaları İçerisinde Fakını yaratan en önemli iki unsurdur.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Ece GrupTemizlik

Vizyonumuz; Manisanın temizlik sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği temizlik şirketi olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır. Müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir temizlik şirketi olmaktır. Neden Biz ? YüzdeYüz Temizlik Hizmetlerini seçmek için çok fazla sebebiniz var. Birinci sınıf müşteri memnuniyeti ve tatmin odaklı çalıştığımız için. Biz,sizin ihtiyaç ve beklentilerinizi anlıyoruz, Kalite ve Hijyen konusunda ödün vermediğimiz için, Uzun Yıllardır Temizlik sektöründe olduğumuz için, Çünkü Biz Profesyoneliz, Dürüstlüğümüzle ve Saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmak istediğimiz için... Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Ece grup Temizlik Şirketleri

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO TEMİZLİK ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0236 250 00 24 0506 484 52 95

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA ECE TEMİZLİK © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0236 250 00 24
1.anafartalar mah. 1614 sok 5/2 ŞEHZEDELER / MANİSA
Şehzadeler / Manisa 0506 484 52 95